Kdo jsem

Svou stavební firmu jsem založil před třinácti lety. Naší hlavní pracovní náplní je stavba rodinných domů na klíč, nebo jejich rekonstrukce. Realizujeme nejen malé, ale i větší zakázky.

Nechat si postavit dům je nákladná záležitost a pro průměrnou rodinu jedno ze zásadních životních rozhodnutí. Někteří z nás udělají takové rozhodnutí jednou za život a výsledek musí být vždy perfektní. Očekávaná kvalita jde samozřejmě ruku v ruce s výběrem vhodné stavební firmy.

Za dlouhou dobu naší existence jsem měl již možnost dobře poznat své zákazníky a jsem schopen realizovat téměř veškeré typy stavebních prací. Díky našim zkušenostem jsme již schopni splnit i sny těch náročnějších zákazníků, jejichž spokojenost a dobré obchodní vztahy jsou pro nás prioritou.

Naším mottem je vytvořit Vám takové bydlení, které se stane zdrojem Vaší inspirace. My se při stavbě necháme inspirovat Vaší představou a výsledkem společných sil bude prostředí pro život, ve kterém zapomenete na realitu. Naše filosofie je jasná, a jaká je Vaše?

Poptávku nám samozřejmě můžete zaslat na kteroukoliv dílčí činnost uvedenou v seznamu služeb, až po stavbu rodinného domku. V případě, že se chystáte nechat si udělat novou koupelnu, nebo prostě postavit dům a zajímá Vás cena, neváhejte mě kontaktovat emailem, nebo telefonicky a já pro Vás rád vypracuji kalkulaci.

Oprávnění a certifikáty

Živnostenské oprávnění – Zednictví Živnostenské oprávnění – Zámečnictví Živnostenské oprávnění – Montáž suchých staveb Živnostenské oprávnění – Montáž sádrokartonových prvků a minerálních podhledů Živnostenské oprávnění - Vodoinstalatérství Živnostenské oprávnění – Zprostředkování služeb
Kvalifikovaný odborník na izolační hmoty Isover Účastnický list Velux Osvědčení - TYTAN STYRO 753 Osvědčení - Saint-Gobain Weber Terranova Certifikát na montáž konstrukcí suché výstavby Rigips